Aktuality bezpečnostní agentury
Valkýra Security

Odborná stáž UEFA v rámci fotbalového utkání Anglie – Česko

V souladu s licencovaným stewardingem jehož je naše společnost součástí jsme se jeli podívat do Londýna, kde jsme mimo jiné v součinnosti s tamní pořadatelskou službou a policíí poskytovali potřebný servis pro návštěvníky vyprodaného utkání Anglie – Česko.

Nejbližší akce bezpečnostní agentury
Valkýra Security

Pořadatelské akce ve vašem kalendáři

Přidejte si jedním kliknutm všechny naše akce do vašeho Google kalendáře. Klikněte na červený odkaz a během pár vteřin dojde ke vložení našeho kalendáře pořadatelských akcí do vašeho zaříení.

Nové sídlo společnosti

Vážení zaměstnanci a obchodní partneři, dovolujeme si vás upozornit, že od 1. listopadu 2022 nás najdete na nové adrese v areálu Městského stadionu v Ostravě-Vítkovicích. Nová adresa:Závodní 2991/86cOstrava-Vítkovice703 00

Kvalifikace instruktorů ve standardech UEFA

V období 16. – 20. 11. 2018 proběhlo v Praze školení instruktorů pro licencovaný stewarding ve standardech UEFA, kterého se zúčastnila i naše společnost. Díky získanému cefrifikátu můžeme školit své zaměstnance v poskytovaní kvalitních služeb v oblasti stewardingu a pořadatelské činnosti dle Union of European Football Associations.

Zúčastnili jsme se odborného kurzu Výcvik manažerů pořadatelské služby

Pod vedením Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky jsme se zúčastnili odborného kurzu zaměřeného na výcvik manažerů pořadatelské služby, který byl vytvořen za účelem zvýšení bezpečnosti na fotbalových stadionech v České republice a zkvalitnění poskytovaných služeb v pořadatelské a stewardské činnosti.

Jsme kvalifikování pro řešení krizových situací

Získali jsme kvalifikaci pro řešení krizových situací, která nám v praxi napomáhá při bezpečnostních akcích, kterých se naše společnost účastní. Komunikační dovednosti vhodné pro řešení konfliktních situací. PhDr. Miroslav Vymyslický – vyjednavač Od roku 1998 se zabývám krizovou komunikací a vyjednáváním.Základem předávaných znalostí jsou praktické zkušenosti vyplývající z dlouholetého působení […]

Nejbližší akce bezpečnostní agentury
Valkýra Security